• +48 886 292 292
  • +48 666 200 240
  • +48 608 189 368

Regulamin

Właścielem sklepu jest

Alejasamochodowa.pl S.A.

Buńczuk 7B

02-267 Warszawa

Nip: 522-299-33-00

 

REGULAMIN
Spis treści:
1) Postanowienia ogólne
2) Realizacja zamówień
3) Reklamacje
4) Ochrona danych osobowych
5) Postanowienia końcowe

1) Postanowienia ogólne
1. Witryna znajdująca się pod adresem www.alejasamochodowa.pl jest sklepem internetowym i służy do prowadzenia sprzedaży za pośrednictwem sieci Internet.

2. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
3. Złożenie zamówienia w sklepie Aleja Samochodowa oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.
4. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego Regulaminu.

2) Realizacja zamówień
1. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronach i przesłanie go do sklepu. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia wysyłając e-mail do Zamawiającego.
2. Zamówienia złożone realizowane są w miarę aktualnego stanu towaru, przy czym w przypadku chwilowego jego braku, kontaktujemy się w klientami telefonicznie lub poprzez e-mail.
3. Zamówiony towar dostarczony będzie za pośrednictwem wybranej przez sklep firmy kurierskiej. .
4. Płatność za zamówiony towar może nastąpić kartą płatniczą lub za pobraniem przy odbiorze towaru. Dostępne formy płatności określone są na stronie Reklamacje i Płatności.
5. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu którym jest faktura VAT albo paragon. W przypadku, gdy Zamawiający chce otrzymać fakturę VAT musi podać w formularzu zamówienia dane niezbędne do jej wystawienia. Są to nazwa, adres oraz numer identyfikacji podatkowej NIP nabywcy.

3) Wyprzedaże

1.Towar dostępny w ramach wyprzedaży jest oznaczony specjalna ikonką.
2.Towar oferowany w ramach wyprzedaży jest nowy, pochodzi z zaległości magazynowych, może nosić nie wielkie ślady w postaci rys lub uszkodzonego oryginalnego opakowania
3.Towar oferowany w ramach wyprzedaży jest przeceniony o conajmniej 30% w stosunku do ceny rynkowej
4.Towar oferowany w ramach wyprzedaży nie podlega zwrotowi a jedynie reklamacji z powodu wady fabrycznej lub gwarancyjnej

4) Reklamacje

1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.
2. Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa Klient.

3. W przypadku zwrotu towar musi zostać zwrócony w stanie nie naruszonym, nie może posiadać śladów montażu. (nie dotyczy to reklamacji z tytułu wady produkcji)
4. Zgłoszenie reklamacyjne musi zostać dokładnie opisane.

5. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru do sklepu.

6. Produkty wadliwe bądź uszkodzone fabrycznie są wymieniane na nowe pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki oraz zwrotu towaru wadliwego bądź uszkodzonego pod adres korespondencyjny sklepu. Koszty przesłania Klientowi wymienionego towaru pokrywa sklep.

7. Klienta ma prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru, bez podania przyczyny.


5) Ochrona danych osobowych
1. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także w celu obsługi ewentualnych reklamacji oraz w celu ułatwienia ewentualnych przyszłych zakupów. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
2. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klientowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
5) Postanowienia końcowe
1. Właścicielem sklepu AlejaSamochodowa.pl jest ALEJASAMOCHODOWA.PL S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Buńczuk 7B.
2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności » .

Zamknij